We hebben afgelopen donderdag onze jaarvergadering gehad. Hier hebben we officieel seizoen 2016-2017 afgesloten. Het nieuwe seizoen 2017-2018 is gestart.

Een aantal weetjes uit de vergadering:
– We hebben afscheid genomen van twee leden. Nicky Boerekamp en Leo van Berlo. Leo is al ruim 27 jaar lid van onze vereniging en heeft al deze jaren met veel liefde en energie een bijdrage aan de club gegeven. Niet alleen heeft hij geweldige rollen neergezet, maar ook als bestuurslid en voorzitter is hij onmisbaar geweest. Met pijn in ons hart nemen we afscheid van hem als lid. Gelukkig zal hij ons altijd een warm hart toedragen. Leo bedankt voor alles, we gaan je missen!
– We hebben een nieuw lid: William van der Heijden blijft als speler bij onze club. Welkom aan de andere kant William 🙂
– We hebben dit jaar een aantal leuke activiteiten gepland staan, een daarvan is het wagenspel: Het Paletorkest, samen met onze vrienden van de Peelcomedianten
– Onze nieuwe regisseur, Gabriël Van Eekelen is voorgesteld aan de leden
– Het nieuwe (hilarische) toneelstuk is uitgekozen en bekend gemaakt aan de leden.

Wij hebben er zin in!